2015/03/28

Jak założyć konto na We Heart It i dodawać obrazki?

Ostatnio mogłeś przeczytać wpis o tym, jak swój bank zdjęć zamieściłam na Instagramie. Jednak dziś postanowiłam przenieść go na cieszący się coraz większą popularnością portal, jakim jest We Heart It. Główną przyczyną była niemożność zapisania zdjęcia na dysku bez pośrednich stron, czy aplikacji. Tu nie będziesz miał tego problemu. By pobrać fotkę, nie musisz rejestrować się, ani korzystać z żadnych programów.

W tej chwili z pewnością zacząłeś zastanawiać się, o jakim portalu mówię (jeśli go nie znasz). Krótko mówiąc jego misja jest podobna do tej Instagramowej, czyli umieszczasz zdjęcia, które cię inspirują, serduszkujesz te, które ci się podobają, a zostały udostępnione przez innych użytkowników. Jednak jeśli chcesz zamieszczać na nim swoje prywatne fotografie, dobrze się zastanów! Ponieważ niemożliwe będzie ich usunięcie, chyba że z poziomu zgłoszenia ich jako naruszenie praw autorskich. Jednak nadużywanie tego narzędzia poskutkuje zablokowaniem twojego konta. Pamiętaj! Jeżeli coś raz wrzucasz na ten portal, raczej nie uda ci się tego usunąć bez powielania przez innych oraz wszystkie twoje fotki będą widoczne dla wszystkich użytkowników internetu bez konieczności logowania. Serwis We Heart It, nie powinien zastąpić ci konta na Instagramie. Służy on raczej do udostępniania inspirujących fotek. Z serwisu możesz korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym przez odpowiednią aplikację.

Jak założyć konto na We Heart It?

Wejdź na stronę portalu i kliknij różowy przycisk Dołącz do We Heart It.
Zarejestruj się przy pomocy jednej z czterech metod: Facebook, Twitter, Google+ lub E-mail. Ja użyję Google+.
Jeżeli wybrałeś portal społecznościowy, musisz teraz autoryzować dostęp do twojego profilu. Kliknij Akceptuj.
Wypełnij formularz. W pierwsze pole wpisz swoje imię lub nick, w drugie nazwę użytkownika, a trzecie - adres E-mail. Kliknij Koniec.
By przejść dalej musisz polubić 4 obrazki. Najedź na wybrane z nich myszą i kliknij ikonę serca. Następnie szary przycisk zamieni się na różowy. Wciśnij go.
Kliknij dalej.
Gotowe! Znalazłeś się w panelu administracyjnym. 

Jak dodawać obrazki na We Heart It?

W panelu administracyjnym wciśnij różowy przycisk Dodaj Obrazki.
Do wyboru masz opcję z adresu url lub z dysku. Ja wybieram drugą metodę. Klikam obrazek.
Wpisz opis i tagi (opcjonalnie) i wciśnij Prześlij.
Gotowe! Twój obrazek widnieje już w serwisie!
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.