2015/03/26

Jak dodać na Instagrama zdjęcie z galerii?

Już od jakiegoś czasu założyłam konto na Instagramie na potrzeby bloga, jednak aż do dziś nie miałam pojęcia, jakie zdjęcia mam tam umieszczać. Jako, że niedawno powstał Blokotkowy Bank Darmowych Zdjęć, postanowiłam przenieść go właśnie na swoje konto na tym portalu, by zaoszczędzić miejsce na dysku Google. Na razie nie ma możliwości pobierania fotek bezpośrednio z Instagrama, jednak można zrobić to, jeśli autor ma zainstalowany widżet Intagme, oraz przy pomocy kilku Androidowych aplikacji.

Dziś zdobyłam się na wrzucenie po raz pierwszy kilku fotek z galerii. Nie jestem zwolenniczką umieszczania zdjęć robionych "na gorąco". Jeżeli ty też dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą aplikacją, przeczytaj ten poradnik, a dowiesz się, w jaki sposób publikować zdjęcia wybrane z galerii swojego urządzenia.

Uruchom aplikację Instagram, przez kliknięcie na jej ikonę. Wciśnij dolną zakładkę z domkiem. Na górnym pasku kliknij ikonę pudełka.
Z górnego paska wybierz ikonę plusa +.
Wybierz zdjęcie, które chcesz opublikować.
Kliknij na nie, by je zaznaczyć. Następnie wciśnij strzałkę na górnym pasku.
Teraz możesz zastosować rozmycie lub zmienić jasność zdjęcia. Kliknij ponownie strzałkę na górnym pasku.
Obok zdjęcia możesz dodać opis. By opublikować - wciśnij ikonę ptaszka na górnym pasku.
Gotowe! Twoja fotka widnieje już na twoim profilu.
Mam nadzieję, że powyższe wskazówki pozwoliły ci bezbłędnie przejść przez proces dodawania zdjęcia na profil prosto z galerii twojego urządzenia.
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.