2015/02/17

Skąd pobrać oryginalne grafiki, które upiększą wygląd twojego bloga?

mypinkplum.pl
Każdy z nas chce, aby jego blog był piękny. Szczególnie na tym punkcie bzika mają kobietki ;) Jednak niestety często brakuje własnych pomysłów lub umiejętności, które pozwoliłyby stworzyć odpowiednie grafiki na potrzeby własnego szablonu. I tu z pomocą przychodzą takie pomysłowe i dobroduszne (bo kto daje dziś coś za darmo?) niewiasty, dzięki których pracom twój blog zmieni się nie do poznania! Posiadają one niezwykły zmysł estetyczny. Ja na Blokotku też staram się coś stworzyć i umieścić, jednak daleko mi do talentu, z którego ty możesz skorzystać. 

By przejść na strony z grafikami, kliknij tytuł.

Ramki do zdjęć dla PhotoScape - 6 ramek do pobrania od Madl-len

Nakładki sprawią, że zdjęcia promujące twoje posty zyskają wspaniały walor artystyczny.
madl-len.pl

Darmowe zdjęcia od Jest Rudo

Wspaniałe profesjonalne fotografie wykonane przez autorkę bloga. Wszystkie fotografie możesz pobrać, edytować oraz rozpowszechniać za darmo na użytek własny i bez żadnych konsekwencji oraz konieczności podawania źródła.
jestrudo.pl

Grafiki do upiększenia bloga od My Pink Plum

Mnóstwo pastelowych teł, wiosennych nagłówków i ślicznych etykietek, które sprawią, że twój blog stanie się piękniejszy.
mypinkplum.pl
Niestety tylko tyle... Jeżeli ty znasz podobne źródła ślicznych grafik, podaj je w komentarzu, a na pewno wiele osób z nich skorzysta!

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.