2015/01/19

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Spot.im na Androida?

W poprzednim poradniku przeczytałeś, w jaki sposób wstawić widżet społecznościowy czatu Spot.im na bloga. W tym pokażę ci, jak korzystać z aplikacji na Androida, która umożliwi ci uczestniczenie w wybranej społeczności na każdym urządzeniu z tymże systemem.

Na początek przejdź do aplikacji Spot.im w sklepie Google Play i zainstaluj ją. Następnie uruchom, klikając na ikonę dymka. By się zalogować zobaczysz prośbę o wpisanie kodu... By go zdobyć musisz uruchomić okienko czatu Spot.im poprzez komputer i zalogować się do społeczności. Na dole okienka kliknij Continue from mobile.
Następnie kliknij Get verification code.
Teraz wyświetli się jednorazowy kod, który musisz wprowadzić do aplikacji, by móc się zalogować. Kod ten wygaśnie po 15 minutach.
Do uruchomionej na Androidzie aplikacji wprowadź otrzymany kod, tyle że bez myślnika, tak jak jest pokazane na obrazku i kliknij Confirm.
Zostałeś prawidłowo zalogowany. Teraz nie będziesz już musiał wprowadzać kodu, gdyż zostanie on zapamiętany w systemie. Taka konieczność pojawi się dopiero po reinstalacji systemu Android. By zacząć pisanie stuknij na wiadomości.
Wpisz wiadomość do okienka Send a message i wyślij poprzez przycisk Send. Oczywiście możesz również wysyłać różne media i linki. Posłuż się ikonami.
To wszystko! Z pozoru zalogowanie się do aplikacji może wydawać się bardzo trudne, dlatego niniejszy tutorial powinien rozwiać twoje wątpliwości. Miłego korzystania z aplikacji!
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.