2014/12/14

Nowy interfejs edytora postów na Blox.pl

Na razie w wersji Beta, jednak już dostępny do testowania nowoczesny interfejs platformy blogowej Blox.pl. Już na pierwszy rzut oka widać, że bije od niego nowoczesność, prosty i estetyczny styl oraz dodatkowe udogodnienia dla blogującego.

By móc już teraz skorzystać z edytora o nowym designie, wystarczy kliknąć zielony przycisk znajdujący się u góry strony Bloxa.
Oto stary interfejs edytora, który już wkrótce przejdzie do przeszłości. Widzimy niemodny już styl.
A oto stare menu.
Nowy edytor wygląda profesjonalnie, zachowując przy tym prostotę i wygodę użytkowania. Przypomina nieco ten z WordPressa. Dodana została możliwość autozapisu co 10 sekund, czyli funkcję, którą posiada Blogger.
Tak prezentuje się panel admina. Boczne nowoczesne menu oraz widok postów. Na dzień dzisiejszy nie działa opcja Komentarze i Statystyki, gdyż są jeszcze w budowie.
Na razie użytkownicy Bloxa mają do wyboru 3 nowoczesne szablony. Oto one:


Myślę, że trzeba podążać z duchem czasu i poddać się nowym trendom. Zatem jeśli i ty posiadasz szablon na blogu "starej generacji" zmień go, gdyż nie dość, że zyska na funkcjonalności, to również będzie cieszyć oko czytelników.

Kiedy tylko system Windows 8 zmienił swój design, w ślad za nim ruszyły strony www, szablony blogowe, itp. Cóż takiego niezwykłego ma w sobie prostota jednokolorowych okienek z białymi ikonkami, pozbawionymi cieni i gradientów? Profesjonalizm...

Jak ty drogi czytelniku oceniasz nowy pomysł administracji Bloxa? Czy podoba ci się nowatorskie rozwiązanie? A może już z niego korzystasz? Wyraź swoje odczucia, co do projektu w komentarzu.
Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.